Záhradný nábytok z agátového dreva

V poslednom období sme rozšírili ponuku záhradného nábytku z agátu o ďalšie výrobky. Všetky sú vyrábané ručne v prírodnom prevedení Acacia natur z neorezaných dosiek z kmeňov a konárov agátu, ručne opracovaných a brúsených. Prirodzene zapadajú do prírodného prostredia a preto sú mimoriadne vhodné práve do záhrad.

 


 

 

Výrobky z agátového dreva

Záhradný nábytok Agát

Ponúkame Vám záhradný nábytok z agátového dreva v prírodnom prevedení - acacia natur. Nábytok je vyrobený z neorezaných agátových dosiek o hrúbke cca 30 mm ručne brúsený. Zostava obsahuje masívny stôl s rozmermi 80×180 cm a dve lavice dĺžky 180 cm. Povrchová úprava: bez povrchovej úpravy alebo podľa požiadavky zákazníka. Výrobca doporučuje transparentný olej na záhradný nábytok.

 

 

Výrobky z agátového dreva

 

 

Kvetináč Agát

Kvetináče sú v ponuke v rôznych rozmeroch, podľa požiadavky zákazníka, v prírodnom prevedení Acacia natur. Kvetináče sú vyrobené z ručne opracovaného agátového dreva. Povrchová úprava: bez povrchovej úpravy alebo podľa požiadavky zákazníka. Výrobca doporučuje transparentný olej na záhradný nábytok.

 

 

Výrobky z agátového dreva

 

Hojdačka Agát

Záhradná hojdačka je vyrobená v prírodnom prevedení Acacia natur z ručne opracovaného agátového dreva. Dĺžka lavice je 180 cm. Povrchová úprava podľa požiadavky zákazníka alebo prírodná. Výrobca doporučuje transparentný olej na záhradný nábytok.